Ons team en groepsindeling

De directie van de school bestaat uit de Intergraal Schoolleider René van Engelen. 

De dagelijkse leiding ligt bij de locatieleiders. Voor de onderbouw (groep 1 t/m 3/4) is dat Joke Bouma. Voor de bovenbouw (gr 4/5 t/m 8) is dat Tessa Storm.

De directie en locatieleiders vormen samen met Anne Marie Smulders (IB) en Gerda Meijers (coach opleiden in de school) het kader van de Freinetschool Delft.

 

 

De volgende coördinatoren zijn werkzaam voor de volgende onderwijsgebieden:

  • Gerda Meijers stage; ‘coachen startende leerkrachten’
  • Caroline Boom Freinetcoördinator
  • Malika Verbeek techniekcoördinator
  • Peter Warffemius ICT-coördinator
  • Christel Koop cultuurcoördinator
  • Suzanne Schuurman coördinator hoogbegaafdheid
  • Danielle Hoogenraad taalcoördinator
  • Anita Rijgersberg leescoördinator
  • Yvonne Douwma coördinator Engels
  • Kelly Verhagen-Berkenpas coördinator creatieve technieken
  • Saskia Ghijsels coördinator het jonge kind
     

 

Anne Marie Smulders is de intern begeleider voor de Freinetschool Delft.  
Petra Goudappel de remedial teacher.
Liesbeth Renaud begeleidt leerlingen met een arrangement.
De derde tot en met achtste jaars leerlingen krijgen bewegingsonderwijs van Koen Lahnstein.
Jacco Naaktgeboren is de conciërge. 
Annemiek den Os is administratief medewerkster.
De school telt 40 medewerkers en 18 groepen, verdeeld over drie locaties.

 

LOCATIE MARGRIET

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

BEUKEN

(1/ 2):

Astrid

Astrid

Astrid

Anna

Anna

PLATANEN

(1/ 2):

Ank

Ank

Nanda

Nanda

Nanda

HAZELAARS

(1/ 2):

Kelly V Kelly V Kelly V

Elly

Elly

LINDEN

(3/4):

Saskia

Saskia

Saskia/Natasha 

Natasha

Natascha

 

 

 

 

 

 

 

LOCATIE HUGO DE GROOT

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

MADELIEVEN

(1/ 2):

Malika

Malika

Malika

Maroesja

Maroesja

BOTERBLOEMEN

(1/ 2)

Saskia K

Saskia K

Saskia K

Saskia K

Eline

KLAVERTJES 

(1/2):

Christel

Christel

Christel

Suzanne S

Suzanne S

VIOLEN

(3):

Gerda

Gerda

Suzanne M

Suzanne M

Gerda

GOUDSBLOEMEN

(3/4):

Luca

 

Luca

Luca

Luca

Malika

ANJERS

(4/5):

Kelly W

Kelly W

Kelly W

Kelly W

Kelly W

STOKROZEN

(4/5):

Yvonne

Yvonne

Yvonne

Suzanne W

Suzanne W

 

 

 

 

 

 

LOCATIE LIBEL

MAANDAG

DINSDAG

WOENSDAG

DONDERDAG

VRIJDAG

IRISSEN

(5/6)

Merel

Merel

Merel

Merel

Merel

NARCISSEN

(5/6)

Daniëlle

Daniëlle

Daniëlle

Barbara

Barbara

ZONNEBLOEMEN

(6):

Suzanne M

Maaike

Maaike Maaike Maaike

ANEMONEN

(7):

Jelle-Jan

Jelle-Jan

Jelle-Jan

Jelle-Jan Jelle-Jan

TULPEN

(6/7):

Tim

Anita

Tim

Anita

Anita

KROKUSSEN

(8):

Sandy

Sandy

Sandy

Caroline

Caroline

WATERLELIES

(7/8 )

Peter

 

Peter Peter Peter Peter